Bir süredir oldukça ilgi çeken ve gündeme oturan soğuk oda depoları, günümüzde pek çok alanda yaygın şekilde kullanılmaktadır. Bugün gıda da her mevsim istenilen meyve sebzelerin tüketilmesinde büyük rolü olan bu depolar, ürünlerin dalındaki tazeliğiyle korunmasına ön vermektedir. Sadece gıda ürünlerinin muhafazası değil tıbbi ve medikal ürünlerin de Tıbbi Soğuk Odalar ile muhafazası günümüzde önemli yere sahip olmuştur. Maddi ve manevi değeri yüksek olan bu medikal ve tıbbi ürünlerin aşı, ilaç ve tıbbi malzemelerin erken bozulma riskini önlemek adına soğuk hava depolarında ve özel soğuk dolaplarda muhafazası gerekmektedir. Tedavilerde de kullanılan bu ürünler belirli derecenin altında kaldığında üründe bozulmalar ve insan vücudunda olumsuz sonuçlar yaşatmaktadır.  Bu hassasiyeti görev edinmiş uzman personellerimiz, ürünlerinizin bozulmaması ve ürün üzerinde belirtilen raf ömürlerinin süresine bağlı kalarak, tarafınıza sağlayacağı medikal ve tıbbi  soğuk hava depolarınızda sorunsuz bir hizmet vermenin çabası içinde olmuştur.

Soğuk hava tesislerinin kurulum alanları hastane, laboratuar, çeşitli sağlık merkezleri ve sağlık depolarıdır. Bu alanlarda en iyi verimin alınması ve muhafaza edilecek ürünlerin yapısı bozulmadan saklama koşullarının oluşturulması için Tıbbi ve Medikal Soğuk Oda kurulumu iyi bir kalite içermelidir. Bizlerin tarafınıza sağlayacağımız hizmet içeriğinde kullanacağımız panellerde kilit sistemi vardır ve herhangi bir birleştirici aparatın kullanılmıyor oluşuyla, hava boşluğuna yer verilmez. Bu sayede muhafaza edilecek olan ürünleriniz her ne olursa olsun mantar, küf ve benzeri olumsuzlara maruz kalmaz.

Yapılması hedeflenen Medikal Soğuk Deposu, direk sağlığı yakından ilgilendiren ürünleri muhafaza edeceğinden ötürü yapı gereği hayata yer vermeden inşa edilmesi ve inşasında ise birinci sınıf malzemelerle birlikte en iyi kalitedeki ürünlerin kullanılması gerekir. Bu noktada “Erso Soğutma Sistemleri olarak önceliğimiz “Sağlık ” sloganı ile sizlere vereceğimiz hizmetin proje aşamasından inşasına ve anahtar teslimine varana kadar sıfır hata ile sorunsuz bir hizmet vereceğimizi garanti ediyoruz. Proje yöneticilerimiz ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz ederek, tarafınıza çıkaracağı taslak projenin onaylanmasıyla soğuk hava depo kurulumunuz en kısa sürede hayata geçecektir.