Kasap Reyonları

Kasap Reyonları Dolabı soğuk saklamada ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır . Reyon dolabı imalatı kendi aralarında sektörden sektöre değişkenlik göstermektedir.

 1. Kasap Reyonları
  Kasap Reyonları

  Kasap Şarkuteri Reyon Dolabı,

 2. Kasap Bombe Camlı Reyon Dolabı,
 3. Kasap Devirme Reyon Dolabı,
 4. Kasap Amortisörlü Reyon Dolabı,
 5. Kasap Bombe Camlı Reyon Dolabı,
 6. Kasap Üflemeli Reyon Dolabı,
 7. Kasap Kuru Soğutma Reyon Dolabı,
 8. Kasap Düz Camlı Reyon Dolabı,
 9. Kasap Arka Tezgah calısmalı Reyon Dolabı,
 10. Ayaklı Kasap Reyon Dolabı,
 11. Karaman Kasap Dolabı,
 12. Karaman Üflemeli Kasap Dolabı,
 13. Kasap Alt Depolu Soğutmalı Kasap Dolabı

Kasap reyon dolabı satın alırken ve üretilmesinde dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar vardır.

Kasap reyon dolabı, sizin yüzünüzdür. Tarzınız ve kasanıza girecek olan kazançlarınızı %90 oranında etkileyecek faktördür.

 • Dolap soğutma özelliği düşük olmamalı
 • Dolap aydınlatma sistemi canlı olmalı
 • Dolap hacmi görsel açıdan sağlam durmalı
 • Ergonomik olmalı
 • Kolay temizlenme ve hareket etme
 • Bu maddeler tüm reyon dolapları için geçerlidir.

Kasap reyon dolabı fiyatları belirlenmesinde dolap büyüklüğü ve üretim malzemesi etkilidir.

Et reyon dolabı satın alırken elektrik tüketimi de göz önünde bulundurulması gereken konulardır.

Sürekli gelişen ve yenilenen günümüz teknolojisini takip ederek ürettiğimiz Kasap Reyonları ürünlerimizi son derece kaliteli, ergonomik dizaynlı, kullanılacak mekanın mimari yapısına ve kullanılacak ürünün özelliklerine uygun ve istenilen ölçülerde üretmekteyiz.

Kasap Reyonları üretimi esnasında gösterdiğimiz özen ve kullandığımız malzemelerin kalitesi, ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Böylece müşterilerimiz ihtiyacına tam olarak cevap verebilen, işlevsel, estetik ve dayanıklı kullanmım kalitesini yakalamaktadır. Dayanıklı iç iskeletinden soğutucu motoruna, dış kaplamasına hatta vidasına varıncaya kadar en kaliteli materyalleri özenle siz değerli müşterilerimiz için seçiyoruz ve kaliteli dolaplar haline getiriyoruz.

Kasap ve Şarküteri Reyonları

İnsanlar için vazgeçilmez olan hayvansal gıda ve süte dayalı şarküteri   ürünleri günümüz sofralarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Hayvansal gıda olan et ürünleri ve süte dayalı şarküteri ürünleri dünyada ve ülkemizde en çok talep gören ve tüketimi bir hayli fazla olan gıdalardır hal böyle olunca müşteri odaklı marketlerin ve işletmelerin  vazgeçilmezi haline gelmiştir. Şarküteri ve kasap reyonlarında ekipman ve donanım tam, temizlik ve hijyenin maximum düzeyde ve güvenlik ile ilk yardım için gerekli ortamın mutlak sağlanmış olması gerekmektedir.

Marketinize yada İşletmenize gelen müşteriler ürünlerinizin herzaman taze ve güzel olduğunu düşünebilmelidir. Bunun için ise işletmenize gelen müşterilerin gözlerine hitap edecek bir dizayn ve dekorasyon yapılmalıdır. Malzeme yapısı olarak suya, darbeye karşı, toz ve kire karşı dayanıklı ve sağlam kalitede uzun ömürlü malzemeler tercih edilmeli ve kullanılmalıdır. Müşteri ve personeller için rahat bir çalışma ortamı oluşturulmalı ve müşteriler açısından çok işlevli ve kullanışlı bir dekorasyon tercih edilmelidir. Reyon dolaplarında iç mekan özelliklerine ve ebatlarına göre dış renkler beyaz tercih edilmelidir. İç dizaynında önemli olan bir diğer unsur ise raf yapılarıdır.

Talepe göre ızgaralı yada düz metallerden oluşan raf kısmı market ve reyonlarının gıda ve ürünlerin sunumunda önem arz etmektedir. Kasap ve şarküteri reyonlarında dikkate alınması gereken bir konudur. 1999 yılından beri konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile beraber siz değerli müşterilerimiz için en ince ayrıntıya kadar hesap edip projeler üreterek sizlerin hayalindekini ve sizler için en iyi olanı yapıyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz mimari danışmanlık sayesinde düşlediğiniz proje hayat bulacak ve ekliyip çıkarmak istediğiniz alanları önceden belirleyip sonrasında  projenize başlamaktayız. Tamamen kendimize ait ofisimizde projelendirip ve yine kendimize ait fabrikalarımızda sizler için  uzman kadromuzla faaliyet göstermekteyiz.